Ostatné produkty

K okenným a dverným systémom máme naozaj všetko.
Okná a dvere > Ostatné produkty

Ostatné produkty a príslušenstvo

Pri výrobe našich produktov spolupracujeme s európskymi výrobcami. Výrobky dodávané našou firmou sa vyznačujú jedinečnosťou designu a vyspelou technológiou vďaka modernej výrobe, ktorá predstavuje to najlepšie čo ponúka súčastný trh.

Moderné výrobné linky umožňujú veľmi jednoduché, estetické a pevné spojenie elementov, ktoré zvyšuje úroveň pevnosti, tesnosti a správne fungovanie výrobkov. Vďaka modernej technológií sa naše produkty vyznačujú výbornou kvalitou a cenou.

 

Garážové brány

Garážové brány vyrábané firmou Hörmann patria medzi špičku ponúkaného tovaru, ktorý nájdete v ponukách ostatných predávajúcich. Vysoký štandard technológií používaných pri ich výrobe zabezpečuje vysokú kvalitu ich prevedenia.

Dverový dizajn je silno patentovaný a ponúka možnosti od exkluzívneho vzhľadu až po tiché nepovšimnuteľné dvere, ktoré vám v každom prípade zapadnú do štýlu vášho domu alebo nehnuteľnosti.

Medzi ponuku garážových dverí patria samozrejme všetky typy otvárania dverí ako je sekčné, výklopné dvere, priemyselné rolovacie otváranie, alebo aj rolovacie mreže.

Samozrejmosťou garážových dverí sú v dnešnej dobe pohony a diaľkové ovládanie. Nie je nič pohodlnejšie ako stlačiť tlačidlo a dvere už urobia svoju prácu za vás.

 

Parapety

Parapety sú vyrobené z tvrdého polyvinyl-chlóridu, ktorý sa používá na výrobu plastových okien a dverí. Parapety sú naviac povrchovo chránené špeciálnou ochranou fóliou, ktorá brání poškodzovaniu pri transporte a montáži.

Vonkajšie parapety

Vonkajšie parapety sú vyrobené z kvalitného oceľového pozinkovaného plechu hrúbky 0,8 mm, ktorý je pokrytý vysoko kvalitnými polyesterovými farbami typu Colorflex a Antislip, chrániaci parapety pred nepriaznivými poveternosnými podmienkami po desaťročia. Parapety sú chránené špeciálnou ochrannou foliou, ktorá bráni poškodeniu pri transporte a montáži. K parapetám dodávame bočné plastové krytky, ktoré štylovo a funkčne dopĺňajú vonkajšie parapety.

100 % VODEODOLNÝ

Kvalita materiálu zabraňuje nasiakovaniu a tým aj nechcenej deformáci. Tieto parapety je možné použiť práve v prostrediach, kde dochádza ku kondenzácii vody.

TEPLUVZDORNÝ A FAREBNE STÁLY

Parapety sú odolné voči účinkom slnečného žiarenia a vďaka tomu nedochádza ku zmenám farby a deformáciám vplyvom tepla.

KVALITA FARIEB A POVRCHU

Vzhľadom k používaniu technologie povrchovej úpravy špeciálnymi fóliami RENOLIT dosahujeme špičkovej kvality povrchu, ktorá je na celej ploche homogénna.

100 % RECYKLOVATEĽNÝ

Parapety sú vyrobené z plastu, ktorý je 100 % recyklovateľný a tým napomáha ochrane životného prostredia.

 

Sieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu sú najefektívnejšou ochranou proti hmyzu. Ich funkcia je predovšetkým praktická, stávajú sa vhodným doplnkom na okná a dvere a nenarušuje ich celkový vzhľad. Na výber máte viaceré možnosti farebného prevedenia rámu a siete.

Na okná používame siete pevné na dvere otváracie s možnosťou samozatváracieho pántu.

Rámy sietí sú vyrobené z hliníkových profilov a sieťovina je v profile zaistená gumou.

 

Tieniaca technika

Tieniaca technika je dnes už štandardom každého bývania. Súkromie je predsa prvoradé.

Naše žalúzie vám ponúknu viac než len súkromie, ponúknu vám štýl, moderný dizajn a jednoduché ovládanie. Sú nezameniteľným doplnkom všade tam kde sa kladie dôraz i na estetický dojem interiéru. Vďaka jednoduchému ovládaniu môžete sami ovplyvniť prísun slnečných lúčov a vpustiť do miestnosti len toľko svetla, koľko práve potrebujete.

Lamely  žalúzií ponúkame v pestrej farebnej škále, a teda ich vieme prispôsobiť do kažého interiéru, či už domu alebo polyfunkčného objektu. Vertikálne žalúzie dokonca môžete vyyužiť na rozdelenie väčšieho priestoru a tým tak vytvoriť „falošnú“ stenu. Tieniaca technika nie je už len nutným zlom.

Vertikálne žalúzie

Sú nezameniteľným doplnkom všade tam kde sa kladie dôraz i na estetický dojem interiéru. Vertikálne žalúzie majú najlepšiu kombinačnú schopnosť funkčnosti s dekoráciou a estetickým dojmom. Prednosťou vertikálnych žaluzií je nastavenie lamiel do ľubovoľnej polohy a tak regulovať svetlo v miestnosti. Lamely ponúkame v pestrej farebnej škále a druhu materiálu vhodné do domov ale i polyfunkčných objektov. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky.

b

Horizontálne žalúzie

Žalúzie z hliníku predstavujú moderný štýl tienenia. Možnosť výberu z pestrých farebných odtieňov lamiel. Farebné odtiene hliníkových žalúzií sa tak stávajú i vhodným doplnkom každého interiéru. Vďaka jednoduchému ovládaniu horizontálnych lamiel môžete sami ovplyvniť prísun slnečných lúčov a vpustiť do miestnosti len toľko svetla, koľko práve potrebujete.

Na okná a dvere sme jednotka! Nechajte si poradiť.