Plastové produkty

Vynikajúci pomer ceny a kvality a exelentné izolačné vlastnosti
Okná a dvere > Plastové produkty

Moderná technológia výroby

Pri výrobe našich produktov spolupracujeme s európskymi výrobcami. Výrobky dodávané našou firmou sa vyznačujú jedinečnosťou designu a vyspelou technológiou profilov vďaka modernej výrobe, ktorá predstavuje to najlepšie čo ponúka súčastný trh. Moderné výrobné linky umožňujú veľmi jednoduché, estetické a pevné spojenie elementov, ktoré zvyšuje úroveň pevnosti, tesnosti, zlepšenie izolačných vlastností a správne fungovanie výrobkov. Vďaka modernej technológií sa naše produkty vyznačujú výbornou kvalitou a cenou.

Akustická ochrana

Schopnosť okien tlmiť hluk z vonkajšieho prostredia vyjadruje index nepriezvučnosti Rw a udáva sa v decibeloch (dB). Čím má vaše okno tento index vyšší, tým má lepšie zvukovo-izolačné vlastnosti a do miestnosti prepustí menej hluku. Naše výrobky pri použití správneho zasklenia a taktiež použitého typu systému s 3 dorazovým tesnením dostatočne chránia pred hlukom a tak zabezpečujú optimálnu úroveň hluku v miestnosti.

Bezpečnosť a ochrana majetku

Bezpečnostná trieda okien je prispôsobená individuálnym požiadavkam zákazníka. Naše okná je možné vybaviť okrem štandartného kovania WINK HAUS, bezpečnostným kovaním proti vlámaniu, bezpečnostnými sklami a uzamykateľnou bezpečnostnou kľučkou.

Energetická úspora a termoizolácia

Okna a dvere vytvárajú najväčšie riziko tepelných strát . Naše výrobky zaručujú maximálmu energetickú úsporu: profily s rôznou stavebnou hĺbkou a vynikajúcimi tepelnými koeficientami prestupu tepla, termoizolačné zasklenie v rôznych hrúbkach a koeficientoch a tesnenie s vysokokvalitného materiálu. Naše výrobky sú vhodné k rekonštrukcii, ale i pre výstavbu energeticky náročných a pasívnych objektov.

Na okná a dvere sme jednotka! Nechajte si poradiť.