Okná a dvere

Kvalitou sme si istý! O čom svedčí aj 5 ročná záruka.

Tieneniaca technika

Tieniaca technika je dnes už štandardom každého bývania. Súkromie je predsa prvoradé.

Naše žalúzie vám ponúknu viac než len súkromie, ponúknu vám štýl, moderný dizajn a jednoduché ovládanie. Sú nezameniteľným doplnkom všade tam kde sa kladie dôraz i na estetický dojem interiéru. Vďaka jednodúchemu ovládaniu môžeme sami ovplyvniť prísun slnečných lúčov a vpustiť do miestnosti len toľko svetla koľko práve potrebujeme.

Lamely  žalúzií ponúkame v pestrej farebnej škále, a teda ich vieme prispôsobiť do kažého interiéru, či už domu alebo polyfunkčného objektu. Vertikálne žalúzie dokonca môžete vyyužiť na rozdelenie väčšieho priestoru a tým tak vytvoriť „falošnú“ stenu. Tieniaca technika nie je už len nutným zlom.

Vertikálne žalúzie

Sú nezameniteľným doplnkom všade tam kde sa kladie dôraz i na estetický dojem interiéru. Vertikálne žalúzie majú najlepšiu kombinačnú schopnosť funkčnosti s dekoráciou a estetickým dojmom. Prednosťou vertikálnych žaluzií je nadstavenie lamiel do ľubovolnej polohy a tak regulovať svetlo v miestnosti. Lamely ponúkame v pestrej farebnej škále a druhu materiálu vhodné do domov ale i polyfunkčných objektov. Ovládanie je veľmi jednoduché a to pomocou šnúry a retiazky.
b

Horizontálne žalúzie

Žalúzie z hliníku predstavujú moderný štýl tienenia. Možnosť výberu z pestrých farebných odtieňov lamiel. Farebné odtiene hliníkových žalúzií sa tak stávajú i vhodným doplnkom každého interiéru. Vďaka jednodúchemu ovládaniu horizontálnych lamiel môžeme sami ovplyvniť prísun slnečných lúčov a vpustiť do miestnosti len toľko svetla koľko práve potrebujeme.

Na okná a dvere sme jednotka! Nechajte si poradiť.